Temsilcilikler

 

 

 

 

YENİ OKMEYDANI DERNEĞİ

 

Bu dernek; sadece eylem yapmak, sitem etmek, eleştirmek, halkı eksik veya yanlış bilgilendirip provoke ederek, galeyana getirip, siyasi rant sağlamak için kurulmadı.

 

DERNEĞİN KURULMA AMACI

 

Okmeydanı’nın 50 yıldır Çözülemeyen Tapu – İmar Sorunlarını Müzakere Ederek Yapıcı  Yönde  Çözümler  Üretip  “ESKİ OKMEYDANI”  Sakinlerinin  Yeni   Yapılacak Tapulu,  İmarlı,  Planlı,  Modern ve Depreme  Dayanıklı  Mahallelerde  “YENİ OKMEYDANI” Sakinleri Olarak Bir Araya Gelip Barınmalarına Yardımcı Olmak Amacıyla Kurulmuştur.

 

Bizler bu uzun Çözümsüz Süreç İçerisinde Yeteri Kadar Huzursuz ve Mutsuz olduk. Şimdi biz bu Büyük Sorunu, Sorumluluk Alarak Çocuklarımıza Bırakmayacağız. Sağlıklı, Mutlu Aile ve Çevrede Yetişen Çocuklar Geleceğe daha Umutla Bakacaklar. Bizler bunu Çocuklarımıza Borçluyuz.

 

İşte tamda bu amaçlar doğrultusunda hep birlikte önceliği yine Kadın ve Çocuklarımıza vererek onların Sağlık, Eğitim, Kültür Sanat, Milli ve Dini Tüm İç Dinamiklerini Besleyecek Etkinliklerle Büyük Bir Sosyal Sorumluluk Atağına İmza Atacağız.         

Kent Kültürünü Yaşayan ve Yaşatan, Gecekondudan Sosyal Donatılara Geçişte En Hazırlıklı ‘ÖRNEK BÖLGE’ Olacağız. 

 

YENİ OKMEYDANI Önümüzdeki Üç Beş Yıl İçerisinde İstanbul’un Parlayan Yıldızı, Yaşanabilir En Planlı, En Güzel Bölgesi Olacak.  Hak Sahiplerinin Refahı Artacak. Uzun Yıllardır Çözülemeyen Bölgenin Tüm Olumsuzluklarını, Çilesini Çeken Bizler YENİ OKMEYDANIN DA Daha Düzenli, Sağlıklı, İyi ve Kaliteli Yaşam İçin Bir Araya Gelip Bu Başarıyı, Bu Miladı Beraber Gerçekleştireceğiz.     

 BU ÇÖZÜM FIRSATINI BU BİRLİKTELİĞİ  SAĞLAMAK                                      

YENİ OKMEYDANIN DA YAŞAMAK İÇİN

 

DERNEĞİNİZE ÜYE OLUN

 

YENİ OKMEYDANI DERNEĞİ

 

Üyelik için : www.yeniokmeydani.com

Adres         : Kaptanpaşa Mah. Fatih Sultan Minberi Cad. No: 4 Beyoğlu – İstanbul

 

Teşekkür  : Okmeydanı’nın kuruluşundan bugüne kadar bizlere hizmet edip emeği geçen kişi ve İdarecilere teşekkür eder, vefat edenlere de Allahtan rahmet dileriz.